VEIKLOS GRUPĖS

Kviečiame prisijungti prie JPA veiklos grupių, t.y. susirasti sau aktualiausias, įdomiausias sritis, kuriose norėtumėte ir galėtumėte prisidėti, pasidalinti savo žiniomis – šį bei tą nuveikti Lietuvos psichikos sveikatos priežiūros labui.

 

"Perspektyvos" konferencijos metu veiklos grupės pradėjo savo formavimosi procesą, buvo nuspręsta artimiausius darbus pradėti su 10 grupių. Primename, kad ateityje veiklos grupės gali būti kuriamos pagal aktualumą ar atšaukiamos nesant aktualių klausimų, taip pat gali skilti į kelias atskiras grupes – Jūs, veiklos grupių nariai, kartu galite tapti ir struktūros šiame procese kūrėjai.

Taip pat kviečiame prisidėti prie JPA Biuro, jame renkasi žmonės, organizuojantys asociacijos veiklą, jos renginius, koordinuojantys įvairias jos sritis ir prisidedantys prie valdybos darbo. Biuro komanda koordinuoja renginių organizavimą, informacijos sklaidą, rūpinasi IT ištekliais ir vizualine komunikacija, atlieka administracinę funkciją ir prisideda prie valdybos vykdomų veiklų.

 

Prisijungti prie veiklos grupių bei JPA Biuro galite užpildę šią formą​

info@jauniejipsichiatrai.lt
+37061431277
+37066240919

© 2019 Jaunųjų psichiatrų asociacija

  • Facebook Social Icon