top of page

TEISINIAI IR ETINIAI PSICHIKOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ASPEKTAI

webpslPROGRAMA-page-001.jpg

Jaunųjų psichiatrų asociacija, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Lietuvos psichoterapijos draugija, ir Lietuvos psichologų sąjunga kviečia į mokslinę - praktinę konferenciją. Konferencijoje bus kalbama, kokios yra psichikos sveikatos srityje dirbančių specialistų teisinės atsakomybės, su kokiomis teisinėmis ir etinėmis dilemomis galime susidurti savo darbe, ką kiekvienas turime žinoti dirbdami su jautria asmenine informacija.

Konferencijos metu į praktinius klausimus pažvelgsime tiek iš teisininkų, tiek iš psichikos sveikatos priežiūros srityje dirbančių specialistų perspektyvos. Praktinėje konferencijos dalyje dalyvius kviesime aktyviai diskutuoti atskirose grupėse, pasidalinti savo patirtimi, kelti klausimus bei drauge ieškoti sprendimų.  

Konferencija skirta: psichologams, psichoterapeutams, gydytojams psichiatrams, gydytojams rezidentams, slaugytojams, socialiniams darbuotojams ir kitiems psichikos 
sveikatos priežiūros srityje, tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje dirbantiems specialistams. 

 

Dalyvio mokestis - 50 Eur. 
LPD, JPA, LPS nariams ir gydytojams rezidentams – 40 Eur. 
Medicinos ir psichologijos studentams – 25 Eur. 
Konferencijos metu vaišinsime kava ir pietumis. 
Bus išduodami 6 valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. 

 

Konferencijos vieta: Universiteto g. 3, Vilnius (Vilniaus universitetas, Teatro salė) 

 

Kviečiame registruotis iki spalio mėn. 21 d. užpildžius šią formą (dalyvių skaičius ribotas)

Atnaujinta PROGRAMA 10-12.jpg

Organizatoriai: Eugenijus Laurinaitis (Lietuvos psichoterapijos draugija), Neringa Grigutytė (Lietuvos psichologų sąjunga), Indrė Kotryna Pakutkaitė ir Ingrida Kazlauskaitė (Jaunųjų psichiatrų asociacija)

bottom of page